Aktualności
2017-09-18
Sprzątanie Świata 2017
[ czytaj więcej ]
2017-09-15
Międzynarodowy Dzień Kropki
[ czytaj więcej ]
2017-09-15
Wspominamy wakacje
[ czytaj więcej ]
2017-09-09
Szkolny Bohater Miesiąca
[ czytaj więcej ]
2017-09-04
Nowy rok szkolny.
[ czytaj więcej ]
2017-07-09
Zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017
[ czytaj więcej ]
Kadra pedagogiczna
ZSS w Kowanówku
Dyrektor szkoły:

mgr Ewa Szczecińska

  • Ukończyła Liceum Ogólnokształcące im. Karola Libelta w Kcyni w latach 1980-1984 o profilu biologiczno-chemicznym
  • Ukończyła Pedagogikę Specjalną (studia dzienne) na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu
    w latach 1984-1989
  • Od 1.09.1989 roku podjęła pracę jako nauczyciel
    w Szkole Podstawowej w Bogdanowie
  • Od 1.09.2003 r. objęła stanowisko dyrektora
    Zespołu Szkół Specjalnych w Bogdanowie
  • Z jej inicjatywy 1.09.2005r. Szkoła w Bogdanowie zmieniła siedzibę na ZSS w Kowanówku, poprawiając tym samym bazę lokalową
  • W czerwcu 2003 roku uzyskała stopień nauczyciela dyplomowanego
  • Ukończyła Studia Podyplomowe zarządzanie oświatą oraz Studia Podyplomowe z zakresu matematyki
    na UAM w Poznaniu
Kadra Nauczycielska:

  1. mgr Sylwia Bardzik - świetlica (n-l  mianowany )
  2. mgr Monika Bąkowska - muzyka (n-l dyplomowany)
  3. mgr Martyna Bartol - nauczanie indywidualne,edukacja dla bezpieczeństwa (n-l kontraktowy)
  4. mgr Artur Czaiński - chemia (n-l mianowany)
  5. mgr Zyta Czechowska- matematyka (n-l dyplomowany)
  6. mgr Jagoda Dekielińska- nauczanie indywidualne (n-l kontraktowy)
  7. mgr Kinga Frąckowiak- zespoły edukacyjno-terapeutyczne (n-l kontraktowy)
  8. mgr Agnieszka Garstecka - religia (n-l dyplomowany)
  9. mgr Katarzyna Golibrocka - informatyka (n-l dyplomowany)
  10. mgr Elżbieta Hanczarska - Ślachciak - nauczanie indywidualne (n-l dyplomowany)
  11. mgr Beata Guz - zespoły edukacyjno-terapeutyczne (n-l dyplomowany)
  12. mgr Elżbieta Ignaszczak - logopedia (n-l dyplomowany)
  13. mgr Natalia Jaworowicz - logopeda (n-l dyplomowany)
  14. mgr Jarosław Kaczmarek - religia (n -l dyplomowany)
  15. mgr Milena Kamińska - zajęcia rewalidacyjne (n -l stażysta)
  16. dr Henryk Kos - wychowanie fizyczne (n -l mianowany)
  17. mgr Irena Lorenc - gimnastyka korekcyjna (n-l dyplomowany)
  18. mgr Barbara Łukowska - język angielski (n-l kontraktowy)
  19. mgr Jolanta Majkowska -Wicedyrektor - j. polski, historia, informatyka (n-l dyplomowany)
  20. mgr Elżbieta Narojczyk- fizyka (n-l kontraktowy)
  21. mgr Anna Nawrocka - j.niemiecki (n-l dyplomowany)
  22. mgr Krystyna Nowak - biblioteka (n-l dyplomowany)
  23. mgr Waldemar Okulanis - technika, historia,wychowanie do życia w rodzinie (n-l dyplomowany)
  24. mgr Maciej Pawlak - geografia, biologia (n-l dyplomowany)
  25. mgr Joanna Pytlak - pedagog (n-l dyplomowany)
  26. mgr Aleksandra Radzińska - informatyka (n-l dyplomowany)
  27. mgr Paulina Rutkowska - nauczanie indywidualne (n-l kontraktowy)
  28. mgr Elżbieta Rzeska - Kamińska - plastyka (n-l dyplomowany)
  29. mgr Alicja Seredyńska - zespoły edukacyjno-terapeutyczne (n-l dyplomowany)
  30. mgr Elżbieta Siemińska - nauczanie indywidualne (n-l dyplomowany)
  31. mgr Mirosława Stanuch - technika, wychowanie do życia w rodzinie (n-l dyplomowany)
  32. mgr Grażyna Surma - j. polski (n-l dyplomowany)
  33. mgr Monika Szatkowska-Gibas - zespoły edukacyjno-terapeutyczne (n-l kontraktowy)
  34. mgr Ewa Szczecińska - matematyka (n-l dyplomowany)
  35. mgr Joanna Szczech - matematyka (n-l dyplomowany)
  36. mgr Ewelina Szymkowiak - zajęcia rewalidacyjne (n-l kontraktowy)
  37. mgr Marcin Tomaszewski - wychowanie fizyczne (n-l dyplomowany)
  38. mgr Natalia Walkowska - matematyka (n-l stażysta)
  39. mgr Beata Zdancewicz - nauczanie indywidualne (n-l kontraktowy)
  40. mgr Dorota Zydorczak - nauczanie zintegrowane (n-l dyplomowany)

Pracownicy szkoły


Pielęgniarka

Wanda Olejnik


Pedagog szkolny

mgr Joanna Pytlak


Sekretarz szkoły

Honorata Wójtowicz


Główny księgowy

mgr Agnieszka Frąckowiak


Pomoc nauczyciela

Mirosława Słomińska

Violetta Polega

Agnieszka Kuleta

 


Pracownicy obsługi

Danuta Kin

Tatiana Jurak

Bernadeta Wałęga


Pracownik gospodarczy

Mirosław Kin